Çınar Altı Çaycısı

Takımı Fark Yerken Tribünde Renkli Görüntüler Veren Mal Taraftar

Posted in Şöyle Böyle by krasotkin on 27/06/2010

Paraguay'lı mal abla. Vatan gazetesi bir gazetecilik başarısının altına imza atarak bu ablanın Paraguay'da mankenlik yapan Larissa Riquelme olduğunu ortaya çıkarmış.

İnan olsun vuvuzeladan çekmedim bu kadarını, başka herhangi bir şeyden de görmedim bu zulmü…

Dağ gibi İngiltere ezeli rakibi önünde ezim ezim eziliyor, kadın orada yüzünü gözünü İngiltere Bayrağı şeklinde boyamış, elindeki bardak biranın keyfini çıkarıyor. Kameranın kendini çektiğini fark edince de şebekliğin, arsızlığın biri bin para. Halbuki, in the tabeleye bakıyorsun, skor 4-1. Almanya gümbür gümbür top oynuyor karşında. Üşüyoruz Churchill Reis diye ağlayacağın yerde keyfinden zerre ödün vermiyor hanım kızımız. Maksat tribünlerde renkli görüntüler oluşmasına vesile olan taraftar olmak. Sadece İngiliz taraftarlar mı, hayır. İşte aynısı az önce Meksika-Arjantin maçında da zuhur etti. Kafa kafaya giden maçta, bariz ofsayttan takımın gol yemiş, bütün dengeler bunun akabinde aleyhine bozulmaya başlamış. Üzerine iki gol daha peşi sıra gelmiş, adam isyan edeceği, feryat edeceği yerde tribünde zıp zıp zıplıyor. Uzun Bacaklı Edward’la savaşmaya giden İskoç askeri gibi de süslenmiş deyyuz.

Kulüp futbolu istiyorum artık ben kardeşim. Soğudum bu dünya kupası sırasında milli maçlardan köküne kadar. Eksik olsun tribünlerdeki renkli görüntüleriniz. Hele bir de Cannes plajı gibi kendini pazarlama platformu olarak kullanan muhtelif ülkelerden ablalar var ki, of aman aman.

Reklamlar
Tagged with:

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: